بلاگ| چرا همه بیزینس ها به وب سایت احتیاج دارند؟

چرا همه بیزینس ها به وب سایت احتیاج دارند؟

چرا همه بیزینس ها به وب سایت احتیاج دارند؟

حضور شایسته در دنیای آنلاین صرف نظر از صنعت،تاثیر زیادی بر موفقیت کسب و کار ها دارد.
عجیب است که بسیاری از صاحبان مشاغل تا همین لحظه متوجه این موضوع مهم نیستند که اکثر مشتریان انها قبل از خرید یا گرفتن سرویس های خدماتی از وب سایت آنها بازدید می کنند.
داشتن یک حضور قدرتمند بر بستر انلاین،و فضای مجازی،به ویژه داشتن یک وب سایت می تواند به تنهایی باعث افزایش سطح درآمدی شرکت ها شود.
هرچند یک وب سایت با کیفیت و استاندارد بالا می تواند بر نتایج تاثیر بگذارد،اما در این مقاله هدف ما در مرحله اول داشتن یک وب سایت است.
تجربه چند ساله من در کمک به شرکت ها با سایز های مختلف،برای حضور دیجیتال،به من آموخت که اکثر سازمان ها برای آنلاین شدن چه وب سایت باشد یا یک وب اپلیکیشن کاربردی،نگرانی از این موضوع است که فکر می کنند اطلاعات کافی در زمینه وب سایت و فناوری اطلاعات ندارند و از جهت دیگر بخشی دیگر از نگارنی های آنها مربوط به  هزینه های پیش رو است.
خبر خوب اینکه اگر فکر می کنید هنوز نیازمند متقاعد شدن در این زمینه هستید،ممکن است این مقاله تمام چیزی باشد که نیازمند آن هستید.


اعتبار شرکت
یکی از مهمترین دلایلی که می تواند شما را متقاعد کند یک وب سایت داشته باشیدافزایش اعتبار شرکت است.
رقبای شما درست مثل شما به دنبال کسب سهم بیشتر از بازار رقابتی هستند پس باید الان به فکر باشید.
راهکار موثر در این زمینه متمایز بودن است.شما باید با یک وب سایت خوب که اطلاعات با کیفیت به مشتریان ارائه می کند خود را از رقیب های خودتان متمایز کنید.
بدون یک وب سایت،رقبای شما به آسانی شرکت شما و محصولات یا خدمات مورد ارائه شما را زیر سوال می برند.داشتتن یک وب سایت خوب بهترین فرصت برای تاثیر گذاری اولیه روی مشتریانی است که می خواهند به شما اعتماد کنند.
نام تجاری شما
یکی از بهترین کار هایی که می توانید بکنید ،نشان دادن نام تجاری شرکت به مشتریان احتمالی خود است.این عالی است که شما می توانید به طور واضح مشخص کنید چه کسی هستید،چه کاری می کنید و چه چیزی را احتمالا نمایندگی می نمایید.احتمالا با این کار شما شانس خرید مشتریان پس از بازدید از وب سایت خود را افزایش داده اید و این می تواند یکی از وجه تمایز های شما محسوب شود.
بدون وب سایت،معرفی کردن خودتان بسیار داشوار خواهد بود و مردم نمی توانند به آسانی به اطلاعات با کیفیتی از شما دست یابند و شما را انتخاب کنند.


آنچه بدست می آید
یکی از جذاب ترین دلایل داشتن یک وب سایت،این است که می تواند شانس شما را برای بدست آوردن سر نخ افزایش دهد.وقتی که مردم شما را آنلاین پیدا کردند و با محصولات و خدمات شما آشنا شدند، بدنبال اطلاعات با کیفیت از شما و خدمات شما جستجو می کنند.این موضوع می تواند به شما کمک کند تا فروش خود را افزایش دهید.آنها حالا می دانند چطور و چه وقت با شما تماس بگیرند.هر چند پیاده سازی وب سایت هزینه بردار است،اما در بسیاری از موارد وب سایت ها در صورت استفاده صحیح،هزینه خود را جبران می کنند.


ترافیک ارگانیک
هنگامی که شما آنلاین هستید و یک وب سایت بهینه شده برای سئو دارید،شانس حضور شما در نتایج جستجوی گوگل بیشتر خواهد شد.این بدان معناست که وقتی مردم در جستجوی یک محصول یا خدمات هستند،این احتمال وجود دارد که وب سایت شما در نتایج نشان داده شود.این برای شما یک فرصت خوب است تا دایره مشتریان خود را افزایش دهید.
صرفه جویی در وقت و خدمات بهتر
در بسیاری از کسب و کار ها ،مشتریان بالقوه و مشتریان فعال با شما تماس می گیرند و سوالاتی در مورد مکان شرکت،جزئیات محصول و ساعات کار می پرسند.چه میزان از وقت پرسنل شما صرف پاسخ گویی به سوالات تکراری می شود؟
شما باید به این فکر کنید که تماس از دست رفته هم نباید داشته باشید چرا که هر تماس از دست رفته یک مشتری نا راضی تولید می کند.
وب سایت ها کمک می کنند تا مردم،بسیاری از سوالات خود را از طریق اطلاعات ارائه شده در سایت به دست بیاورند و تمرکز پرسنل شما بر روی کار های مهمتر باشد و از این طریق بهره وری سازمان شما هم افزایش پیدا می کند.


به روز رسانی و اطلاع رسانی
از آنجایی که وب سایت شما هفت روز هفته و 24 ساعته آنلاین است و کاربران نیز بدون محدودیت می توانند از آن بازدید نمایند،شما می توانید اطلاعیه ها و به روز رسانی های شرکت را که برای مشتریان شما ممکن است اهمیت داشته باشد همواره در سایت منعکس نمایید.
انجام صحیح و به وقت این موضوع کاربرانی وفادار برای شما ایجاد خواهد کرد که مرتب به وب سایت شما سر می زنند و احتمالا شما به آسانی می توانید خدمات یا محصول خود را به فروش برسانید.


بازاریابی دیجیتال
اگر قصد دارید از بازاریابی دیجیتال برای افزایش سر نخ ها و رشد کسب و کار خود استفاده نمایید،احتمالا می خواهید ترافیک ورودی را به یک وب سایت یا یک صفحه فرود هدایت نمایید.تهیه اطلاعات کامل و ارائه امکانات موثر برای کاربر در هنگام روبرو شدن با وب سایت یا صفحه فرود شما ،می تواند بازدید کننده را به یک مشتری دائمی تبدیل کند.اما برای رسیدن به این هدف،قبل شروع تبلیغات دیجیتال،شما باید از مدت ها قبل وب سایت خود را راه اندازی کرده باشید.


در تلفن های همراه حضور داشته باشید
بسیاری از صاحبان مشاغل هنوز نمی دانند موتور های جستجو تا چه اندازی به بهینه سازی شدن وب سایت شما برای تلفن های همراه اهمیت می دهند.من به شما می گویم بسیار زیاد.همواره وب خود را از نظر استاندارد های نمایش بهینه سازی برای نمایشگرهای مختلف به خصوص تلفن های همراه تست کنید.امروز بیشترین جستجو ها از طریق تلفن های همراه صورت می گیرد و شما باید از دسترسی پذیر بودن تمام محتوای سایت خود بر روی گوشی تلفن اطمینان حاصل کنید. 

 

واقعیت این است که امروزه،وب سایت ها برای هر امور تجاری یک فاکتور ضروری محسوب می شود.اگر تا کنون این کار را انجام نداده اید،توصیه اکید من این است که در اولین فرصت با یکی کارشناس فناوری اطلاعات با تجربه مشورت کنید و در کمترین زمان یک وب سایت با حداقل امکانات راه اندازی کنید و در طول زمان آن را توسعه دهید. اما نکته مهم این است که شروع کنید.