بلاگ| نمایش وب سایت روی موبایل

نمایش وب سایت روی موبایل

نمایش وب سایت روی موبایل

وب سایت ها پایه و اساس تجارت ها از هر نوع و در هر سطحی هستند.مهم است که فاکتور های دسترسی پذیری به آنها در طول طراحی وب سایت و بعد ها در فرایند توسعه آن با دقت مد نظر قرار گیرد.

یکی از مهمترین این فاکتور ها دسترس پذیر بودن وب سایت با شرایط مناسب و استاندارد بر روی تلفن های همراه است.گوگل مدت هاست که دسترسی پذیر بودن وب سایت ها روی صفحه تلفن های همراه هوشمند را به یکی از مهمترین و کاربردی ترین فاکتور های الگوریتم های خود تبدیل کرده است و بی توجهی به این موضوع می تواند وب سایت شما را در شرایط ببسیار سختی از لحاظ ایندکس شدن صفحات قرار دهد.

گوگل آمار تامل برانگیری در این باره ارائه می دهد،

پنجاه و سه درصد کاربران موبایل تنها سه ثانیه برای لود شدن وب سایت شما روی صفحه موبایل خود صبر می کنند.منبع

بعد از آن؟صفحه را می بندند و به سراغ لینک بعدی می روند.این یعنی  شما بسیار از مشتریان خود را از دست می دهید،محصولات یا خدمات شما دیده نمی شود و طیف وسیعی از جستجو گران وب که از موبایل برای جستجو استفاده می کنند را هرگز ملاقات نخواهید کرد.

واکنشگرا بودن وب سایت و طراحی صفحات بر اساس استاندارد های موتور های جستجو،یک موضوع تخصصی است و نیازمند تجربه است.حجم داده ای که برای نمایش یه کاربر آماده می شود ،شرایط چیدمان اطلاعات،حجم و سایز تصاویر در بخش های مختلف،انتخاب سرور مناسب و بسیاری موارد دیگر را باید در نظر گرفت تا یک وب سایت برای یک کاربر موبایل،تجربه کاربری خوبی بر جای بگذارد.

به خاطر داشته باشید که برای داشتن یک وب سایت با استاندارد و با راندمان بالا،حتما باید از تیم ها یا نفرات متخصص کمک بگیرید تا بتوانید به نتایج بدست آمده از خروجی سایت شخصی خود افتخار کنید.