راهکار| >نرم افزار نگهداری و تعمیر

نرم افزار نگهداری و تعمیر

نرم افزار نگهداری و تعمیر

نرم افزار نگهداری و تعمیر(نرم افزار نت)،ازجمله راهکار های موثر آرشیو اسناد در صنعت شناخته می شود.این تیپ از نرم افزار ها که به صورت اختصاصی پیاده سازی می شود در برنامه های زمانی تعمیرات اساسی کارخانجات و واحد های تولیدی(overhaul  )می تواند نقش موثری را برای تیم های فنی داشته باشد.
در عملیات های نت صنایع،تعداد زیادی از تجهیزات خط تولید،بازبینی می شود و در صورت نیاز اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات می گردد.بدیهی است که در دوره های مختلف این اقدامات ممکن است به دلایل مختلف و به روش های متفاوت صورت گیرد و یا از قطعات یدکی متفاوتی برای این منظور استفاده گردد.
دسترسی به مستندات از جمله کاتالوگ و نقشه های  عملیات نگهداری و تعمیر در ادوار قبلی به تیم فنی در تصمیم گیری برای نوع اقدامات لازم کمک بسیار زیادی خواهد کرد.این مستندات می تواند همزمان با عملیات نت ،ثبت و نگهداری شود.از مزایای پیاده سازی این نوع از نرم افزار ها می توان به کاربری آسان آنها بر روی تلفن همراه یا تبلت نام برد که با توجه به حذف کاغذ راهکاری به صرفه در طولانی مدت محسوب می شود.
نرم افزار های تعمیر و نگهداری،به صورت اختصاصی و بر اساس فرایند های جاری شرکت ها،طراحی و پیاده سازی می شوند تا حداکثر سازگاری با فرایند تولید و عملیات نگهداری و تعمیر (عملیات نت) را برای شرکت ها حفظ نمایند.   

 

نرم افراز های فرایندی تحت وب